HÜRRİYET’TEN, KOCAELİ’NİN TEK KADIN ODA BAŞKANI KAHRIMANLI’YA ZİYARET

29 Mart 2022
Hürriyet’ten, Kocaeli’nin tek kadın oda başkanı Kahrımanlı’ya ziyaret (2)
Hürriyet’ten, Kocaeli’nin tek kadın oda başkanı Kahrımanlı’ya ziyaret (3)
Metni Sesli Dinle

İzmit belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, geçtiğimiz hafta yapılan Kocaeli Terziler Odası Genel Kurulunda yeniden başkan seçilen Kocaeli’nin tek kadın oda başkanı Şaziye Karımanlı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Terziler, Dokumacılar, Deri Giyim Eşyası İmalatı ve Onarımcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şaziye Kahrımanlı’yı ziyaret etti. Başkan Hürriyet, geçtiğimiz hafta yapılan kongrede güven tazeleyen Kocaeli’nin tek kadın oda başkanı olan Şaziye Kahrımanlı’ya yeni dönemindeki çalışmalarında başarılar diledi.

Hürriyet’ten Dayanışma Vurgusu

Şaziye Kahrımanlı, ziyaretlerinden dolayı Başkan Hürriyet ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Görüşmede dayanışma mesajı veren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “Sivil toplum örgütleriyle, odalarla, derneklerle ve esnafla sıkı ilişkiler sağlamak için STK ve Esnaf Masası kurduk. Herhangi bir talebiniz olduğu takdirde buradaki koordinatör arkadaşlarımızla rahatlıkla görüşme sağlayabilirsiniz” dedi.