İMAMOĞLU’NDAN BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

4 Mayıs 2023
İmamoğlu’ndan Başkan Hürriyet’e teşekkür (1)
İmamoğlu’ndan Başkan Hürriyet’e teşekkür (5)
İmamoğlu’ndan Başkan Hürriyet’e teşekkür (6)
İmamoğlu’ndan Başkan Hürriyet’e teşekkür (7)
İmamoğlu’ndan Başkan Hürriyet’e teşekkür (8)
İmamoğlu’ndan Başkan Hürriyet’e teşekkür (9)
İmamoğlu’ndan Başkan Hürriyet’e teşekkür (10)
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Ekrem İmamoğlu
Metni Sesli Dinle

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Ekrem İmamoğlu, Gebze Buluşması programında KİPTAŞ Çınar Evler Projesindeki iş birliği için İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Ekrem İmamoğlu, Gebze Buluşması adlı mitinginde vatandaşlarla bir araya geldi. Programı İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de yakından takip etti. İmamoğlu konuşmasında İzmit Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş birliği içerisinde gerçekleştirilen Çınar Evler Projesinden bahsederek İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti.

Fatma Başkana da Ayrımcılık Yapıldı

Ekrem İmamoğlu mitingde yaptığı konuşmada, “Bizim belediye başkanlarımız ayrıştırmayla karşı karşıyalar. Burada İzmit Belediye Başkanımız Fatma Hanım aynı şeyi yaşıyor. Bizim işimiz çözüm üretmek. Bizim işimiz icraat yapmak. Bu ülkenin sorunlarını biz çözeriz. Bu sorunları bunlar çözemez, bunların dönemi bitti.

Çınar Evleri Örnek Gösterdi

Gebze’yi de Kocaeli’yi de İzmit’i de depreme karşı dayanıklı ve güçlü hale getireceğiz. Kentsel dönüşümün en güzel örneğini biz KİPTAŞ ile İzmit Çınar Evler’de sergiledik. KİPTAŞ’ın şehir dışında yaptığı önemli bir sosyal konut projesi. Uyum içerisinde iş ürettik. Kamu kurumları arasında iş birliği olduğunda her şeyi başaracağımızı gösterdik. Konut sayısını sosyal konutlarla dengeli bir şekilde, kiraları düşürecek şekilde yükseltmemiz lazım.  Çınar Evleri 18 ayda bitirip anahtarını teslim ettik. Fatma hanıma iş birliği için teşekkür ediyorum. Kentsel dönüşüm zamana karşı yapılan bir yarıştır. İstanbul’da geliştirdiğimiz modeli Gebze’de de İzmit’te de uygulayacağız” dedi.