İNŞAAT MÜHENDİSLER ODASI’NDAN ANLAMLI MESAJ

24 Temmuz 2023
Metni Sesli Dinle

‘Doç. Dr. Utkan Mutman Kent Parkı, Artık Bizim de Parkımız”

İzmit Belediyesinin bugün açılışını gerçekleştirdiği ve Doç. Dr. Utkan Mutman’ın adını yaşatacak olan park için İnşaat Mühendis Odası Kocaeli Şube Başkanı Ali Akgün, “Hocamızın adını taşıyan bu park bizim de parkımız. Burası bizim buluşma noktamız olacak” dedi

İzmit Belediyesi, geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan İnşaat Mühendisleri Odası Şube Başkanı ve KOÜ İnşaat Müh. Bölüm Başkanı Doç. Dr. Utkan Mutman’ın ismini yaşatacağı Kent Parkının açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Ali Akgün, “Bugün burada bu parkın açılışı hepimizi çok mutlu etti. İnşaat Mühendisleri Odası olarak Fatma Başkanıma ziyarette bulunduğumuz zaman parka hocamızın ismini vereceğini söylediğinde çok mutlu olduk.

“Çocuklarımızı Bu Parka Getirelim”

Bugün parkın açılışına gelen tüm üyelerime, eski dönem başkanlarımıza, tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası olarak bu park hocamızın adını taşıdığı için bizim de parkımız. Çocuklarımızı getireceksek bu parka getirelim. Burası bizim buluşma noktamız olsun. Emeği geçen herkese teşekkürler” dedi.