İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER BAŞKAN HÜRRİYET’İ ZİYARET ETTİ

27 Mayıs 2022
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Başkan Hürriyet’i ziyaret etti (1)
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Başkan Hürriyet’i ziyaret etti (2)
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Başkan Hürriyet’i ziyaret etti (3)
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Başkan Hürriyet’i ziyaret etti (4)
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Başkan Hürriyet’i ziyaret etti (5)
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Başkan Hürriyet’i ziyaret etti (6)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, bir dizi ziyaret ve programlarda bulunmak üzere Kocaeli’ye gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i makamında ağırladı

Bugün bir dizi program için Kocaeli’ye gelen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i de makamında ziyaret etti. Öğle saatlerinde Kocaeli’ye gelişinde Çayırova gişelerde Akşener’i karşılayan Başkan Hürriyet, programlar sonrası kendisini ziyarete gelen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i belediye binası önünde toplanan coşkulu kalabalık eşliğinde karşıladı. Başkan Hürriyet, daha sonra İYİ Parti Genel Başkanı Akşener ve beraberindeki heyet ile birlikte başkanlık makamına geçti.

Hürriyet’ten Akşener’e Hediye

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz’in de yer aldığı buluşmada Meral Akşener ile Hürriyet bir süre sohbet etti. Görüşme sonrası Başkan Hürriyet, İzmit Kadın Girişimciler Merkezi’ndeki kadınların yaptığı el emeği işleme, tesbih, Kocaelispor forması ve Meral Akşener’in çocukluğundan bugüne kadar yerel basında çıkan haber kupürlerini Akşener’e hediye etti.

Akşener: Çok Makbule Geçti

Özellikle haber kupürlerinden oluşan hediyeyi oldukça beğenen İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, “Bu hediye benim için çok makbule geçti” ifadesini kullandı. Meral Akşener, Başkan Hürriyet’e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.