İZGİM, MAVİ BONCUK AKADEMİ’NİN MİNİK ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI

28 Nisan 2022
İZGİM, Mavi Boncuk Akademi’nin minik öğrencilerini ağırladı (1)
İZGİM, Mavi Boncuk Akademi’nin minik öğrencilerini ağırladı (2)
İZGİM, Mavi Boncuk Akademi’nin minik öğrencilerini ağırladı (3)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi (İZGİM) Çocuk Kütüphanesi ve Çocuk Oyun Alanı, Mavi Boncuk Akademi Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin minik öğrencilerini ağırladı

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde tüm kente hizmet veren İZGİM bünyesindeki Çocuk Kütüphanesi ve Çocuk Oyun Alanı minik misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Kocaeli’deki okulların yoğun ilgi gösterdiği İZGİMİ’i son olarak Mavi Boncuk Akademi Kreş ve Gündüz Bakımevi 5-6 yaş grubu öğrencileri ziyaret etti.

Çocuklara Geri Dönüşüm Hakkında Bilgi Verildi

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü personelleri tarafından çocuklar geri dönüşüm konusunda bilgilendirildi. Atıkların çevreye, doğaya ve canlılara verdiği zararlardan bahsedilirken hangi atıkların geri dönüştürülebileceği hakkında çocuklara bilgiler verildi. Çocuklar ayrıca İZGİM ile ilgili gazete yapma deneyimi de yaşadı.

Sertifika ve Hediye Verildi

Kütüphanenin ardından Çocuk Oyun Alanı’nda doyasıya eğlenen minik öğrencilere katılım sertifikası ve hediyeler verildi. Minik misafirler ve öğretmenleri hem çocuklara hem de kadınlara yönelik böyle bir merkezi hayata geçirdiği için İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e memnuniyetlerini ve teşekkürlerini iletti.