İZGİM’DEKİ GİRİŞİMCİ KADINLARA E-TİCARET EĞİTİMİ

20 Mart 2022
IZGIM'deki girisimci kadinlara eTicaret egitimi (2)
IZGIM'deki girisimci kadinlara eTicaret egitimi (3)
IZGIM'deki girisimci kadinlara eTicaret egitimi (4)
IZGIM'deki girisimci kadinlara eTicaret egitimi (5)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Strateji Geliştirme Müdürlüğü ortak çalışması ile İZGİM’deki girişimci kadınlara e-Ticaret eğitimi verildi

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Strateji Geliştirme Müdürlüğü ortak çalışması ile İZGİM’deki girişimci kadınlara e-Ticaret eğitimi verildi. İzmit Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü Cemal Taki Şahan’ın eğitimin amacını anlatımının ardından, E-Ticaret Uzmanı Bahadır Doğru girişimci kadınlara eğitim verdi.

E-Ticaret Hakkında Detaylı Bilgiler Verildi

İZGİM’de verilen eğitimin ilk gününde e-Ticaret, bütçe yönetimi, kampanya hazırlama süreçleri, pazaryerleri hakkında detaylı bilgiler verildi. El emeği ürünlerin dış ticarete açılarak nasıl gelirlerini arttırabileceği hakkında bilgiler aktarılarak fikir alışverişinde bulunuldu.

Gelecek hafta yapılacak olan eğitimde Global pazaryerleri hakkında konular yer alacak. İZGİM’de eğitime katılan girişimci kadınlar eğitimden duydukları memnuniyeti belirterek İzmit Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğüne teşekkür ettiler.