İZMİT BELEDİYESİ 3. İYİLİK ŞENLİĞİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

7 Haziran 2023
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi ve Good4Trust işbirliği ile yürütülen İzmit Çarşısı, 3. İyilik Şenliği ile İzmitlilerle 9 Haziran Cuma günü buluşuyor

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Good4Trust ile işbirliği halinde yürütülen İzmit Çarşısı, ekolojik ve sosyal açıdan adil olmaya niyetli üreticilerle, onlardan alışveriş yapmayı tercih eden ‘türetici’leri buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda bu sene 3’üncüsü düzenlenecek olan İyilik Çarşısı, 9-10 Haziran tarihlerinde Cumhuriyet Parkı’nda vatandaşlarla buluşacak.

3. İyilik Şenliği Yine Dopdolu Geçecek

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve Good4Trust Kurucu ve Kışkırtıcısı Dr. Uygar Özesmi’nin katılımıyla gerçekleşecek İyilik Şenliği, 09-10 Haziran tarihlerinde İzmit Cumhuriyet Parkı’nda düzenlenecek. İyilik Şenliği’nde İzmit Çarşısı üreticilerinin rengarenk stantları ve lezzetli tadım etkinlikleri yer alacak. Şenlik kapsamında ayrıca art arda keyifli panel, söyleşi ve ücretsiz atölyeler düzenlenecek. Çeşitli canlı müzik performansları ve yoga etkinliği gerçekleşecek. Çocuklu aileler ise, çocuklar için kurulacak alanda keyifli bir gün geçirebilecek.

Söyleşiler Düzenlenecek

Şenlikte Dr. Uygar Özesmi katılımıyla ‘Türetim Ekonomisi ve Gezegenin Geleceği’ başlığında bir panel gerçekleşecek. Ayrıca Çiftçi ve Sosyal Girişimci Tanfer DİNLER ‘Tarıma ve gıdaya farklı bir bakış’ söyleşisi yapacak. Gezegenin geleceği ve yeryüzündeki tüm canlılar için iyiliği çoğaltmak isteyenler, 09-10 Haziran’da İzmit Çarşısı 3. İyilik Şenliği’nde buluşacak.

Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgi Almak ve Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin İzmit Çarşısı Sosyal Medya Hesapları:

https://facebook.com/izmitcarsisi/

https://instagram.com/izmitcarsisi

https://twitter.com/izmitcarsisi

https://www.linkedin.com/company/izmitcarsisi/