İZMİT BELEDİYESİ ANNE ELİ, BİR DÖNEMİ DAHA ÖĞRENCİLERİN MEMNUNİYETİ İLE KAPATTI

4 Temmuz 2023
İzmit Belediyesi Anne Eli, bir dönemi daha öğrencilerin memnuniyeti ile kapattı (1)
İzmit Belediyesi Anne Eli, bir dönemi daha öğrencilerin memnuniyeti ile kapattı (2)
İzmit Belediyesi Anne Eli, bir dönemi daha öğrencilerin memnuniyeti ile kapattı (3)
İzmit Belediyesi Anne Eli, bir dönemi daha öğrencilerin memnuniyeti ile kapattı (5)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesinin eğitim süreçlerinde ailelerinden uzakta kalan öğrencilere destek olmak ve sıcak yemek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hayata geçirdiği Anne Eli Projesi’nde bir dönem daha geride kaldı

İzmit Belediyesinin sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği Anne Eli projesinde bir dönem daha geride kaldı. Ailelerinden uzakta olan öğrencilere destek olmak ve sıcak yemek ihtiyacını karşılamak amacıyla Ayazma Mahallesi 17 Ağustos Bulvarı no:112 (Ayazma Kültür Merkezi) adresinde hizmet veren Anne Eli Projesi’nde 2022-2023 eğitim-öğretim yılında binlerce öğrenciye hizmet verildi.

Başkan Hürriyet’e Teşekkür Ettiler

Üniversite öğrencileri, İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet veren Anne Eli Projesi’nden, 2022-2023 eğitim-öğretim yılı boyunca hafta içi her gün 17.00-19.00 saatleri arasında ücretsiz yararlandı. İzmit Belediyesi Aşevi’nde üretilen sıcacık yemeklerden faydalanan üniversite öğrencileri, memleketlerine gitmeden önce İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve Anne Eli ekiplerine teşekkürlerini sunup duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılında Devam Edecek

Akademik takvime göre hizmet veren Anne Eli Projesi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılında yeniden hizmet vermeye devam edecek. Anne Eli yemekhanesinden faydalanmak isteyen öğrenciler izmitanneeli.izmit.bel.tr adresinden başvuru formunu doldurarak öğrenci kartı ile birlikte sıcak yemek hizmetinden faydalanabilecek.