İZMİT BELEDİYESİ – AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİYLE İZMİTLİ GENÇLER OKUL TERCİHLERİNDE ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIYOR

28 Temmuz 2022
Izmit Belediyesi - Aydin Üniversitesi isbirligiyle ücretsiz danismanlik (1)
Izmit Belediyesi - Aydin Üniversitesi isbirligiyle ücretsiz danismanlik (2)
Izmit Belediyesi - Aydin Üniversitesi isbirligiyle ücretsiz danismanlik (4)
Izmit Belediyesi - Aydin Üniversitesi isbirligiyle ücretsiz danismanlik (5)
Izmit Belediyesi - Aydin Üniversitesi isbirligiyle ücretsiz danismanlik (6)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi iş birliği ile üniversite adayı gençlere okul tercihlerinde uzman kadrolarla verilen ücretsiz danışmanlık hizmeti devam ediyor

İzmit Belediyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavının (YKS) açıklanmasının ardından gençler için başlattığı ücretsiz danışmanlık hizmeti sürüyor. Belediye – Üniversite işbirliği ile üniversite tercih döneminde ücretsiz rehberlik ve danışmanlık hizmeti verilerek, gençlerin tercihlerini en doğru şekilde yapabilmelerine katkı sağlanıyor.

Detaylı Bilgi Alıyorlar

İzmit Belediyesi İstanbul Aydın Üniversitesi ile yaptığı iş birliği ile üniversite adayı gençlere ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor.  20 Temmuz tarihinde başlayan ve 5 Ağustos’a kadar devam edecek olan hizmetten Belsa Plaza B Blok önü ve M.Ali Paşa Mah. Demokrasi Bulvarı 71/1 adresinde bulunan İzmit Çınar Akademi Hizmet Binasına gelen tüm üniversite adayları saat 09.00-17.00 arasında faydalanabilecek. Gençler ayrıca 318 02 22 numaralı hattan detaylı bilgi alabilirler.