İZMİT BELEDİYESİ AYNI ANDA İLERLEYEN 2 BÜYÜK PROJEYİ SÜREKLİ DENETLİYOR

26 Mart 2022
İzmit Belediyesi aynı anda ilerleyen 2 büyük projeyi sürekli denetliyor (1)
İzmit Belediyesi aynı anda ilerleyen 2 büyük projeyi sürekli denetliyor (3)
İzmit Belediyesi aynı anda ilerleyen 2 büyük projeyi sürekli denetliyor (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Fethiye Caddesi ve Yeşilova’da 2 büyük projeyi aynı anda gerçekleştirirken İzmit Belediyesinin üst yönetimi sürekli sahada denetimlere çıkarak çalışmaları yerinde inceliyor

İzmit Belediyesi hızla ilerleyen Fethiye Caddesi ve Yeşilova projelerinde kendi sorumluluğunda olmamasına rağmen altyapı çalışmalarını da gerçekleştiriyor. İzmit Belediyesi Fethiye’de İSU’nun yıllar önce yapması gereken alt yapıyı, Yeşilova’da da özelleştirilen elektrik şirketlerinin yıllarca yapmadığı yatırımı yapıyor. İzmit Belediyesi Başkan Yardımcıları Ünal Özmural, Emirşah Torun ve İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen çalışmaların yapıldığı alanları gezerek incelemelerde bulundu.

Üst Yönetim Sahada

Aynı anda ilerleyen çalışmalarda ekipler titizlikle çalışarak vatandaşları ve esnafları mağdur etmemek adına hassasiyet gösteriyor. İzmit Belediyesi üst yönetimi de sürekli sahaya çıkarak gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyerek gerekli tedbirlerin alınmasını sağlıyorlar.  Aynı anda hızla gerçekleştirilen çalışmalar kısa süre içerisinde tamamlanacak ve İzmit halkına kazandırılacak.