İZMİT BELEDİYESİ BAŞKAN YARDIMCISI TORUN PAZARCI ESNAFLARIYLA BAYRAMLAŞTI

22 Nisan 2023
Izmit Belediyesi Baskan Yardimcisi Torun pazarci esnaflariyla bayramlasti (1)
Izmit Belediyesi Baskan Yardimcisi Torun pazarci esnaflariyla bayramlasti (2)
Izmit Belediyesi Baskan Yardimcisi Torun pazarci esnaflariyla bayramlasti (3)
Izmit Belediyesi Baskan Yardimcisi Torun pazarci esnaflariyla bayramlasti (4)
Izmit Belediyesi Baskan Yardimcisi Torun pazarci esnaflariyla bayramlasti (5)
Izmit Belediyesi Baskan Yardimcisi Torun pazarci esnaflariyla bayramlasti (6)
Izmit Belediyesi Baskan Yardimcisi Torun pazarci esnaflariyla bayramlasti (7)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, Doğu Kışla Pazar alanında pazarcı esnafıyla bir araya gelerek Ramazan Bayramı’nı kutladı

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, Doğu Kışla Pazar alanında Kocaeli Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası Başkanı Ramazan Kumsar ev sahipliğinde düzenlenen bayramlaşma programında pazarcı esnafıyla bir araya gelerek bayramlaştı ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in selamlarını iletti. Programda İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun’a İzmit Belediyesi Koordinatörü Turgay Oruç da eşlik etti.

Torun, “Birlikteliğimiz Daim Olsun”

Bayramlaşma programında konuşan ve pazarcı esnafının her daim yanında olduklarını belirten Emirşah Torun devamında, “Tüm emekçi hemşerilerimizin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor ve sizlere sağlık, sıhhat diliyorum. İzmit Belediyesi olarak sürekli sizlerle istişare içerisindeyiz. Sizlerin bizlerden yana memnuniyetiniz ve dayanışma içerisinde oluşunuz bizleri de memnun ediyor. Bu birlikteliğin ve dayanışmanın devamını Allah’tan niyaz ediyor ve tekrardan Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.