İZMİT BELEDİYESİ, CAMİLERDE KAR KÜREME VE TUZLAMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ

19 Mart 2022
Izmit Belediyesi, camilerde kar küreme ve tuzlama çalismasi gerçeklestirdi (1)
Izmit Belediyesi, camilerde kar küreme ve tuzlama çalismasi gerçeklestirdi (2)
Izmit Belediyesi, camilerde kar küreme ve tuzlama çalismasi gerçeklestirdi (3)
Izmit Belediyesi, camilerde kar küreme ve tuzlama çalismasi gerçeklestirdi (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri, cami cemaatinin olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi adına camilerin avlu ve çevrelerinde biriken karları temizleyerek tuzlama çalışma yaptı

İzmit’te çetin geçen kış şartlarına karşı tüm birimleriyle mücadele eden İzmit Belediyesi, vatandaşların hiçbir alanda mağduriyet yaşamaması adına yoğun bir şekilde çalışıyor. Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğü başta olmak üzere tüm müdürlükler karla mücadeleye destek veriyor.

Yoğun Olarak Kullanılan Camilerde

İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri de camilerde kar küreme ve tuzlama çalışması gerçekleştirdi. Cemaatin yoğun olarak kullandığı Fevziye Camii ve Yeni Cuma Camii başta olmak üzere, Tüysüzler Mahallesi Fatih Camii ile Umuttepe Camii’nin avlusunda ve çevresinde biriken karları küreyen ekipler daha sonra tuzlama çalışması gerçekleştirdi.

Ekipler 24 Saat Aralıksız Çalışıyor

Yapılan küreme ve tuzlama çalışmalarıyla ibadet etmek için camilere giden vatandaşların yaşayabilecekleri olumsuz durumların önüne geçildi. Karla Mücadele Ekipleri, sorumluluk alanı gözetmeksizin 24 saat boyunca kentin her noktasında çalışmalarını sürdürürken vatandaşlar da yoğun çalışmalarından dolayı İzmit Belediyesine teşekkürlerini iletiyor.