İZMİT BELEDİYESİ, FETHİYE VE YEŞİLOVA ÇALIŞMALARINI HAFTA SONUNDA DA SÜRDÜRÜYOR

27 Mart 2022
FETHİYE CADDESİ ÇALIŞMALAR (1)
FETHİYE CADDESİ ÇALIŞMALAR (2)
FETHİYE CADDESİ ÇALIŞMALAR (3)
FETHİYE CADDESİ ÇALIŞMALAR (4)
FETHİYE CADDESİ ÇALIŞMALAR (5)
TURAN GÜNEŞ CADDESİ ÇALIŞMALAR (1)
TURAN GÜNEŞ CADDESİ ÇALIŞMALAR (2)
TURAN GÜNEŞ CADDESİ ÇALIŞMALAR (3)
TURAN GÜNEŞ CADDESİ ÇALIŞMALAR (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Fethiye Caddesi ve Yeşilova’da 2 büyük projeyi yoğun mesai harcayarak kısa sürede tamamlamak adına hafta sonunda da çalışmalarını sürdürüyor

İzmit Belediyesi, Yeşilova Mahallesi Turan Güneş Caddesi’nde ve ‘Fethiye Caddesi ve Yan Yolları Yeniden Düzenlenme’ projesinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İzmit Belediyesi hızla ilerleyen Fethiye Caddesi ve Yeşilova projelerinde kendi sorumluluğunda olmamasına rağmen altyapı çalışmalarını da gerçekleştiriyor.

Hassasiyetle Hareket Ediliyor

İzmit Belediyesi Fethiye’de İSU’nun yıllar önce yapması gereken alt yapıyı, Yeşilova’da da özelleştirilen elektrik şirketlerinin yıllarca yapmadığı yatırımı yapıyor. Hızla gerçekleştirilen çalışmalar kısa sürede sona erecek ve İzmit halkının hizmetine sunulacak. Ekipler çalışmalarında bölge esnafı ve halkın mağdur olmaması adına hassasiyetle hareket ediyorlar.

Yeşilova’da Hummalı Çalışma

İzmit Belediyesi, Yeşilova Mahallesi Turan Güneş Caddesi’nde gerçekleştirdiği altyapı çalışmalarını SEDAŞ ile koordineli yürütüyor. Bölgede gerilim hatlarının montajını tamamlayan ekipler elektrik abone bağlantı çalışmaları ve elektrik pano montajlarına devam ediyor. SEDAŞ’ın çalışmalarını tamamlamasının ardından yer altına alınan hatlardan tüm binalara elektrik verilecek. Ekipler daha sonra mevcut havai hatların ve elektrik direklerinin sökümüne başlayacak.

Fethiye Projesi Hızla İlerliyor

İzmit Belediyesi, Fethiye Caddesi’nde elektrik hatlarının yenilenmesi işini yapan SEDAŞ’ın çalışmalarını tamamladığı kısımlarda yol tesviye çalışması gerçekleştiriyor. Hafta sonunda da çalışan ekipler sağlıksız asbest içmesuyu borularını değiştirerek duktil içmesuyu boru hattı ile yeniledi. Ekipler ayrıca gerçekleştirdikleri çalışmalarla yağmursuyu hatlarına kanalizasyonun karışmasını engelliyor.