İZMİT BELEDİYESİ, KENTİ HİJYENLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

7 Aralık 2022
İzmit Belediyesi, kenti hijyenle buluşturmaya devam ediyor (1)
İzmit Belediyesi, kenti hijyenle buluşturmaya devam ediyor (2)
İzmit Belediyesi, kenti hijyenle buluşturmaya devam ediyor (3)
İzmit Belediyesi, kenti hijyenle buluşturmaya devam ediyor (4)
İzmit Belediyesi, kenti hijyenle buluşturmaya devam ediyor (6)
Metni Sesli Dinle

Vatandaşların temiz bir kentte sağlıklı yaşaması adına gece gündüz mesaisine devam eden İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Yeşilova Mahallesi’nde geniş kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi

İzmit’in her köşesini temiz tutmak amacıyla çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahalle mahalle geniş kapsamlı temizlik çalışmalarına devam ediyor. Ekipler son olarak, Yeşilova Mahallesi’nde bölge bölge kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Bölgeyi Tamamen Temizlediler

İzmit Belediyesince Yeşilova’da gerçekleştirilen ve toplamda 130 sokağı kapsayan çalışmada; 3 adet yıkama aracı, 2 adet yol süpürme aracı, 1 adet yıkama aracı, 1 adet konteyner ilaçlama aracı, 1 adet JCB kepçe ve 1 adet açık araç kamyonla birlikte toplamda 15 mevkici personel görev yaptı. Bölgeyi ihtiyaçları dahilinde temizleyen İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, İzmit’in tüm mahallelerinde genel temizlik çalışmalarına program dahilinde aralıksız devam edecek.