İZMİT BELEDİYESİ KOORDİNATÖRLERİ KANDIRALI SPORSEVERLERİ YALNIZ BIRAKMADI

21 Mart 2023
İzmit Belediyesi koordinatörleri Kandıralı sporseverleri yalnız bırakmadı (1)
İzmit Belediyesi koordinatörleri Kandıralı sporseverleri yalnız bırakmadı (2)
İzmit Belediyesi koordinatörleri Kandıralı sporseverleri yalnız bırakmadı (4)
İzmit Belediyesi koordinatörleri Kandıralı sporseverleri yalnız bırakmadı (5)
İzmit Belediyesi koordinatörleri Kandıralı sporseverleri yalnız bırakmadı (6)
İzmit Belediyesi koordinatörleri Kandıralı sporseverleri yalnız bırakmadı (7)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Esnaf ve STK Masası Koordinatörleri Cem Serhat Dayanç ve Nurullah Özer, Geleneksel 8. Genç Kandıralılar Halı Saha Turnuvası Final müsabakasına katılarak Kandıralı sporseverleri yalnız bırakmadı

Geleneksel 8. Genç Kandıralılar Halı Saha Turnuvası Final müsabakasıyla sona erdi. Büyük mücadeleye sahne olan final maçında Avlanlı 1921 ile Yusufca FC kozlarını paylaştı. Maçı 2-1 kazanan Yusufca FC Geleneksel 8. Genç Kandıralılar Halı Saha Turnuvasının şampiyonu olmayı başardı.

Büyük Heyecana Sahne Oldu

17.00’deki final maçı öncesinde saat 16.00’da gösteri maçı yapıldı. Turnuvanın en centilmen takımı ile diğer takımların kaptanları karşılaştı. Gösteri maçının ardından final maçı heyecanı yaşandı. Maçı kazanan Yusufca FC oyuncuları büyük sevinç yaşadı. Finalist takımların oyuncularına plaket takdim edildi.

Geniş Katılım

Plajyolu’nda yer alan Or-Ar Çim Halı Tesisleri’nde gerçekleştirilen final müsabakasına İzmit Belediyesi Esnaf ve STK Masası Koordinatörleri Nurullah Özer ve Cem Serhat Dayanç, İYİ Parti Milletvekili Aday Adayları Pelin Coştur Filiz, Büşra Kuşçu, Salih Işık, CHP İzmit İlçe Kadın Kollarını temsilen Gizem Arslan ve çok sayıda vatandaş katıldı.