İZMİT BELEDİYESİ, KURTULUŞUN YIL DÖNÜMÜNDE AYAK TENİSİ TURNUVASI DÜZENLEYECEK

29 Mayıs 2023
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, 28 Haziran İzmit’in düşman işgalinden kurtuluşu sebebiyle Kocaeli Ayak Tenisi Turnuvası düzenleyecek

İzmit Belediyesi, İzmit’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102’nci yılını coşkuyla kutlayacak. Kurtuluş günlerini ve Milli bayramları İzmitlilerle birlikte kutlayan İzmit Belediyesi bu yıl da dolu dolu bir program hazırladı. İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, İzmit’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102’nci yılı dolayısıyla Kocaeli Ayak Tenisi Turnuvası düzenleyecek.

İki Kategori Olacak

Geride bıraktığımız sene Kurtuluş Kupası adıyla gerçekleştirilen organizasyon, bu sene bir kez daha Spor İşleri Müdürlüğü ve Ayak Tenisi Federasyonu ortaklığında Cephanelik Spor Tesisleri’nde 17 Haziran Cumartesi günü Kocaeli Ayak Tenisi Turnuvası adıyla iki kategoride (20 yaş altı ve 20 yaş üstü) gerçekleşecek.

Kayıtlar Başladı

Genç erkekler ve büyük erkekler kategorilerinde şampiyonların belirleneceği turnuvanın kayıtları 14 Haziran saat 17.00’a kadar devam edecek. Turnuvaya kayıt olmak isteyen ekipler, 0536 347 64 84 numaralı telefondan rezervasyonlarını yaptırabilecekler.