İZMİT BELEDİYESİ, LEYLA HANIM GALASINA TİTİZLİKLE HAZIRLANIYOR

1 Şubat 2023
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediyesi, Leyla Hanım galasına titizlikle hazırlanıyor (1)
İzmit Belediyesi, Leyla Hanım galasına titizlikle hazırlanıyor (3)
Metni Sesli Dinle

11 Şubat’ta yapılacak Leyla Hanım belgesel filmi galası öncesi İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve idareciler gala programıyla ilgili çalışmalarını titizlikle sürdürüyor

Türkiye’nin doğrudan halkın oylarıyla seçilen ilk kadın belediye başkanı Leyla Atakan’ın hayatını konu alan ‘Leyla Hanım’ belgesel filminin galası, 11 Şubat Cumartesi günü Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Filmin her aşamasında bulunarak Leyla Atakan ve yol arkadaşlarının gelecek nesillere daha iyi aktarılması adına yoğun çaba sarf eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, gala öncesi çalışmaları titizlikle inceliyor.

Son Hazırlıklarla İlgili Bilgi Aldı

Başkan Hürriyet; başkan yardımcıları, koordinatörler ve birim müdürleri ile bir araya gelerek gala öncesi son hazırlıkları değerlendirdi. Her yönüyle eksiksiz bir organizasyon yapmak için çalışmaları titizlikle inceleyen Başkan Hürriyet, son hazırlıkları ile ilgili yöneticilerden bilgi aldı. Büyük heyecanla devam eden gala çalışmaları için teşekkür eden Başkan Hürriyet, galayla ilgili aldığı dönüşleri yöneticileriyle paylaştı.