İZMİT BELEDİYESİ, LGS VE YKS’YE HAZIRLANAN DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERE SINAVA HAZIRLIK KİTABI HEDİYE ETTİ

29 Mart 2023
_RTY2J~J
_S3XO9~S
_SDX9Y~T
_SNWVL~Y
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi, 27 Mart – 2 Nisan Kütüphane Haftası nedeniyle deprem bölgesinden kentimize göç eden öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla sınava hazırlık kitap seti desteğinde bulundu

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 27 Mart – 2 Nisan Kütüphane Haftası’nda deprem bölgesinden kentimize göç eden öğrencileri unutmadı. Leyla Atakan Şehir Kütüphanesi’nde sınavlarına hazırlanan depremzede gençlere karekod ile videolu soru çözüm desteği sunan sınava hazırlık kitap setler hediye edildi.

‘’Hepinize Başarılar Diliyorum’’

Gençlerin eğitimlerini ve mutluluklarını her şeyin üstünde tuttuklarını belirterek kitaplarını hediye eden İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, ‘’ İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet öncülüğünde tüm imkânlarımızla depremin yaralarını sarmaya gayret ediyoruz. İnşallah bu setler hepinizin eğitim hayatlarında ve üniversite sınavlarında daha başarılı olmanıza katkı sağlayacak. Hepinize başarılar diliyorum. İnşallah güzel yerleri kazanırsınız, dilediğiniz meslekleri edinirsiniz’’ şeklinde konuştu.