İZMİT BELEDİYESİ LOGOSUNDAN RAHATSIZ OLDULAR!

14 Mayıs 2023
Metni Sesli Dinle

Devrim Bal: İzmit Belediyesi İzmit Halkınındır!

CHP İzmit Belediye Meclis Üyesi Devrim Bal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İzmit Belediyesinin sandık kurullarına ikram ettiği kumanya poşetlerine siyasi denilmesine dair yaptığı paylaşımda, “İzmit belediyesi logosundan rahatsız oldu birileri.  İzmit Belediyesi İzmit halkınındır” dedi

CHP İzmit Belediye Meclis Üyesi Devrim Bal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İzmit Belediyesini sandık kurullarına ikram için hazırladığı kumanya poşetlerine siyasi denilmesine yönelik açıklamalarda bulundu. Devrim Bal açıklamasında şu ifadelere verdi; “Hiçbir akla, vicdana , mantığa sığmayan bir tutumla karşı karşıya kalıyoruz. İzmit Belediyesinin Bütün sandık görevli üyelerine hazırladığı kumanyalari dağıtmamız engellendi . İzmit belediyesi logosundan rahatsız oldu birileri .Bizlerde mecburen vatandaşlarımızın desteğiyle poşetlerinden çıkartarak dağıtmak zorunda kaldık. Bu Belediye seçimi de değil oysa ki .. İzmit Belediyesi İzmit halkınındır.

“Ne Yazık ki Engellendik Yine”

İzmit belediyesi bir kamu kurumudur ..İzmit Belediyesi’nin kumanyalarında siyasi hiçbir ifade ,logo vb şeyler de yoktur, olamaz da .. Ama ne yazik ki engellendik yine.. Kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz  Polisler gözümüzün içine bakarak sonuna kadar haklısın ama bizim yapacak bir şeyimiz yok diyorlar .”