İZMİT BELEDİYESİ, MAHALLE İNCELEMELERİNE GÜLTEPE’DE DEVAM ETTİ

21 Haziran 2022
İzmit Belediyesi, mahalle incelemelerine Gültepe’de devam etti (1)
İzmit Belediyesi, mahalle incelemelerine Gültepe’de devam etti (3)
İzmit Belediyesi, mahalle incelemelerine Gültepe’de devam etti (4)
İzmit Belediyesi, mahalle incelemelerine Gültepe’de devam etti (5)
İzmit Belediyesi, mahalle incelemelerine Gültepe’de devam etti (6)
Metni Sesli Dinle

Mahalle gezilerine Gültepe Mahallesi’nde devam eden İzmit Belediyesi, muhtar Yusuf Çevik ile birlikte bölgede incelemelerde bulunarak çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu 

İzmit’in tüm mahallelerini tek tek gezerek incelemelerde bulunacak olan İzmit Belediyesinin yönetim ekibinin son durağı, Gültepe Mahallesi oldu. İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, Muhtar Masası Koordinatörü Turgay Oruç, STK ve Esnaf Masası Koordinatörü Eray Bodur, Park ve Bahçeler Müdürü Ümit Uçar, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hüseyin Demirkır, Temizlik İşleri Müdür Yardımcısı Nebi Gönenç, belediye amirleri ve belediye personellerinden oluşan heyet, Gültepe Mahallesi Muhtarı Yusuf Çevik ile birlikte bölgede incelemelerde bulundu.

Bilgi Alışverişinde Bulundular

Gültepe Mahallesi’nde ikamet eden mahallelilerin taleplerini yerinde görme fırsatı bulan heyet, yapılacak çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Bölgede daha önce tespit edilen alanlardaki eksiklikleri ve talepleri yerinde gözlemleyen İzmit Belediyesi yetkilileri, hem muhtar Yusuf Çevik’e hem de bölge sakinlerine gerekli çalışmaların yakın zamanda hayata geçirileceğinin bilgisini verdi. Vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanan mahalle gezileri, ilerleyen günlerde ara vermeden diğer bölgelerde de devam edecek.