İZMİT BELEDİYESİ, ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLACAK

16 Haziran 2022
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi, 2021-2022 Eğitim-Öğretim dönemini geride bırakarak yarın karnelerini alacak olan öğrencilerin heyecanına ortak olacak

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Spor İşleri Müdürlüğü ortaklığında yarın karnelerini alacak olan öğrencilere güzel sürprizler hazırlandı. 2021-2022 Eğitim – Öğretim dönemini tamamlayan ve yaz tatiline girecek olan çocuklar yarın karnelerini alıyor. Çocukların yaza güzel bir giriş yapması için kolları sıvayan İzmit Belediyesi ‘Karneni getir, hediyeni götür’ kampanyasıyla çocuklara armağanlarda bulunacak.

Tüm Öğrencileri Karneleriyle Bekliyoruz

Çocukların sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımlarını desteklemek amacıyla 17-18-19 Haziran tarihlerinde Belsa B Blok önünde 11.00 – 18.00 saatleri arasında stantlar kurulacak. Karnelerini standa getiren ilkokul ve ortaokul öğrencilerine lunapark bileti, lise çağındaki öğrencilere ise sinema bileti hediye edilecek. İzmit Belediyesi, karnelerini alan tüm çocukları heyecanlarına ortak olmak amacıyla B Blok önünde kurulacak olan stantlara bekliyor.

 Not: Lunapark biletleri yalnızca ebeveynlerine teslim edilebileceği için anne-babaları da stantlara bekliyoruz.