İZMİT BELEDİYESİ ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLUYOR

13 Haziran 2023
Metni Sesli Dinle

‘Karneni Getir, Biletini Götür’

İzmit Belediyesi, ‘Karneni Getir, Biletini Götür’ kampanyasıyla 2022-2023 Eğitim-Öğretim dönemini geride bırakan öğrencilerin karne heyecanına ortak olacak

İzmit Belediyesi karne döneminde de çocukları gülümsetmeye devam ediyor. İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Spor İşleri Müdürlüğü, okulları tatil olan çocuklar için kolları sıvadı. ‘Karneni Getir, Biletini Götür’ kampanyasıyla karne alan çocukların sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımlarını desteklemek isteyen İzmit Belediyesi, ilkokul-ortaokul öğrencilerine lunapark bileti, lise öğrencilerine ise sinema bileti hediye edecek.

Hediyeler Teslim Edilecek

16-17-18 Haziran tarihlerinde Belsa Plaza A-B Blok önünde saat 11:00-18:00 saatleri arasında açılan stantta karnesini getiren öğrenciler hediyelerini görevli personellerden alabilecekler. Üç gün boyunca devam edecek kampanya için İzmit Belediyesi, karnesini alan tüm çocukları hediye stantlarına bekliyor. Lunapark biletleri yalnızca ebeveynlerine teslim edilebileceği için anne-babaların da çocukları ile birlikte stantlara gelmesi gerekiyor. Hediyeler karne ve kimlik kartı ile teslim edileceğinden dijital karneler kabul edilmeyecek.