İZMİT BELEDİYESİ ORHANİYE MAHALLESİNİ ASFALTA KAVUŞTURDU

2 Haziran 2023
Emirşah Torun, Orhaniye Mahalle Muhtarı Recep Özcan ve Burak Güreşen bir arada(2)
İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun
İzmit Belediyesi Orhaniye Mahallesini asfalta kavuşturdu (1)
İzmit Belediyesi Orhaniye Mahallesini asfalta kavuşturdu (2)
İzmit Belediyesi Orhaniye Mahallesini asfalta kavuşturdu (3)
İzmit Belediyesi Orhaniye Mahallesini asfalta kavuşturdu (4)
İzmit Belediyesi Orhaniye Mahallesini asfalta kavuşturdu (6)
İzmit Belediyesi Orhaniye Mahallesini asfalta kavuşturdu (8)
İzmit Belediyesi Orhaniye Mahallesini asfalta kavuşturdu (10)
İzmit Belediyesi Orhaniye Mahallesini asfalta kavuşturdu (11)
Orhaniye Mahalle Muhtarı Recep Özcan
Orhaniye Mahallesi Asfalt Çalışması 2
Metni Sesli Dinle

Torun, “Bölgeye Vatandaşlarımızın Talebi Olarak Hizmet Getirdik”

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ulaşımın sıkıntılı olduğu Orhaniye Mahallesi Kışla Mevkiini asfalta kavuşturdu. Çalışmaları inceleyen İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, “Uzun zamandır girilmemiş bu bölgelere vatandaşlarımızın talebi olarak hizmet getirdik” dedi

Kentteki dokuyu değiştirmek adına çalışmalarına gece gündüz devam eden İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Orhaniye Mahallesi Kışla Mevkiini de asfalt ile buluşturdu.  Yıllardır toprak olan yolda asfalt çalışması yapan ekipler böylece bölge halkının daha konforlu ulaşım imkanına kavuşmasını sağladı.

İncelemelerde Bulundular

Yaklaşık 1 kilometre yolda yapılan çalışmalar sırasında 1700 ton pmt, 1300 ton minder asfalt kullanıldı. İzmit Belediye Başkan Yardımcı Emirşah Torun, Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen ve Orhaniye Mahallesi Muhtarı Recep Özcan bölgede incelemelerde bulunarak kamuoyuna bilgi verdi.

“Asfalt Çalışmamız Devam Ediyor”

Çalışmalar ile ilgili kamuoyuna bilgi veren İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, “İzmit Belediyesi olarak bütün mahalle ve köylerine hizmet götürmeye davet ediyoruz. İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü olarak İzmit’imizin güzel köylerinden biri olan Orhaniye’de asfalt çalışmamız devam ediyor. Uzun zamandır girilmemiş bu bölgelere vatandaşlarımızın talebi olarak hizmet getirdik” ifadelerini kullandı.

“3 Günde Bitirdik”

Torun’un ardından açıklamalarda bulunan Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen “Bu yolda ulaşım konusunda büyük sıkıntılar vardı. Çalışmalarımızı 3 günde bitirdik. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Muhtar Teşekkür Etti

Orhaniye Mahalle Muhtarı Recep Özcan ise çalışmalardan dolayı İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve ekiplere teşekkür etti. Ekiplerin çalışmaları kentin çeşitli bölgelerinde aralıksız devam edecek.