İZMİT BELEDİYESİ ŞEHİT AİLELERİNİ YALNIZ BIRAKMADI

21 Nisan 2022
İzmit Belediyesi şehit ailelerini yalnız bırakmadı (2)
İzmit Belediyesi şehit ailelerini yalnız bırakmadı (3)
İzmit Belediyesi şehit ailelerini yalnız bırakmadı (4)
İzmit Belediyesi şehit ailelerini yalnız bırakmadı (5)
Metni Sesli Dinle

Şehitlerimizin anısını yaşatan birçok çalışmaya imza atan İzmit Belediyesi, 14-20 Nisan Şehitler Haftası kapsamında da üst yönetim ekibiyle şehitlerimizin ailelerini ziyaret etti

İzmit Belediyesi üst yönetim ekibi, 14-20 Nisan Şehitler Haftası’nda ilimizdeki şehit ailelerini unutmadı. Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın ile Meclis Üyesi Halil İnciel, Amasya’da şehit olan Er Bahattin Tuna’nın eşi Behire Tuna ile oğlu Sabahattin Tuna’yı ziyaret etti. Muhtar Hizmet Masası Koordinatörü Mehmet Baştürk ile STK ve Esnaf Masası Koordinatörü Nurullah Özer, Şırnak’ta şehit düşen Piyade Er Ergün Köncü’nün Zeytinburnu Mahallesi’nde yaşayan babası Mehmet Köncü ve annesi Feride Köncü’ye ziyarette bulundu.

Minnet Duygularını İlettiler

Koordinatörler Ozan Aksu ve Hakan Yalçın, Çınar Ekibi üyesi Tayfun Demir ile Şırnak’ta şehit düşen Piyade Çavuş Ahmet Yakut’un babası Mehmet Yakut ile bir araya geldi. Şehit yakınlarına minnet duygularını ileten İzmit Belediyesi üst yönetim ekibi, ailelere çeşitli hediyeler verdi. Şehit aileleri de kendilerini unutmayarak ziyaretlerine gelen İzmit Belediyesine teşekkürlerini iletti.