İZMİT BELEDİYESİ STK VE ESNAF MASASINDAN ‘ROTARY DAY’ ETKİNLİĞİNE ZİYARET

19 Nisan 2022
İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masasından ‘Rotary Day’ etkinliğine ziyaret (2)
İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masasından ‘Rotary Day’ etkinliğine ziyaret (3)
İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masasından ‘Rotary Day’ etkinliğine ziyaret (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörlerinden Eray Bodur İzmit Rotary Kulübünün düzenlediği ‘Rotary Day’ etkinliğine katıldı. Programın ardından İzmit Belediyesi vatandaşlara iftar ikramında bulundu

İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri saha programlarını aralıksız sürdürüyor. Koordinatörler STK’ları ve esnafları sık sık ziyaret ediyor, etkinliklerine katılım gösteriyor. İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörü Eray Bodur geçtiğimiz gün İzmit Rotary Kulübü tarafından Cumhuriyet Park’ta gerçekleştirilen ‘Rotary Day’ etkinliğine katılarak İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in selamlarını iletti ve İzmit Rotary Kulübüne çalışmalarında başarılar diledi.

Rotaryenler Takip Etti

İzmit Rotary Kulübü Derneği Başkanı Uğraş Çiftçi ve Bölge Guvernörü Gülperi Gürpınar, Başkan Hürriyet’e teşekkürlerini iletti. Farklı bölgelerden de rotaryanlar gelip ziyaret etti. Rotary Day etkinliklerinde İzmit Kent Konseyi, Koç-Der, Art Nicomedia dernekleri de stant açtı. Etkinliği birçok farklı bölgeden gelen rotaryenler takip etti.

İzmit Belediyesinden İftar İkramı

Etkinliğin sonunda İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından kurulan stantla vatandaşlara iftar yemeği ikramı yapıldı. İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci ve Hacıhızır Mahalle Muhtarı Lütfi Bodur da vatandaşlara ikramda bulunarak ‘Hayırlı Ramazan’ dileklerini iletti.