İZMİT BELEDİYESİ VATANDAŞLARIN MAĞDURİYETİNİ GİDERDİ

10 Haziran 2023
Izmit Belediyesi vatandaslarin magduriyetini giderdi (2)
Izmit Belediyesi vatandaslarin magduriyetini giderdi (3)
Izmit Belediyesi vatandaslarin magduriyetini giderdi (5)
Metni Sesli Dinle

Ercan Umutlu, ‘Görevimiz Olmasa da Sorunu Çözüyoruz”

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün Alikahya Merkez Mahallesi’nde gerçekleştirdiği asfalt çalışması ile vatandaşların mağduriyeti giderildi

Kentin her sorununda vatandaşları mağdur etmemek için gece gündüz çalışan İzmit Belediyesi ekipleri, bir sorunu daha kendi imkanları ile çözdü. Alikahya Merkez Mahallesi Ahmet Yesevi Caddesi sonu ile Fatma Seher Caddesi’nin başlangıcında olan yolda ekipler tarafından asfalt çalışması yapıldı.

“Sorunu Çözüyoruz”

İzmit Belediyesi Muhtar Masası Koordinatörü Ercan Umutlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İzmit Belediyesi olarak Alikahyalılar için bizim görevimiz olmayan ama sorun olan sorunu çözüyoruz. Aşagıdaki resimlerde Alikahya Merkez mahallesi Ahmet Yesevi caddesinin sonu Alikahya Fatih mahallesi Fatma Seher Caddesinin başlangıcı. Burda İSU bir çalışma yaptı ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi de asfaltlamasını yaptı. (İzmit Belediyesine ücret ödememek için Kocaeli Büyükşehire asfaltlamasını yaptırdılar.)

“İnsiyatif Alındı”

Büyükşehirin attığı asfalt çok çabuk bozulduğu için aylardır araçlar için sorun olan yeri. Sorumluluk bizde olmadığı halde büyük bir kazaya sebep olmasın diye İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü olarak insiyatif alarak asfaltlıyoruz. İzmit Belediyesi olarak takdiri Alikahya halkına bırakıyoruz” dedi.