İZMİT BELEDİYESİ VE GÖRSEM ORTAKLIĞIYLA ENGELSİZ MÜZİK DİNLETİSİ GERÇEKLEŞTİ

12 Mayıs 2022
İzmit Belediyesi ve GÖRSEM ortaklığıyla engelsiz müzik dinletisi gerçekleşti (1)
İzmit Belediyesi ve GÖRSEM ortaklığıyla engelsiz müzik dinletisi gerçekleşti (2)
İzmit Belediyesi ve GÖRSEM ortaklığıyla engelsiz müzik dinletisi gerçekleşti (3)
İzmit Belediyesi ve GÖRSEM ortaklığıyla engelsiz müzik dinletisi gerçekleşti (5)
İzmit Belediyesi ve GÖRSEM ortaklığıyla engelsiz müzik dinletisi gerçekleşti (6)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında GÖRSEM ile birlikte hazırladığı engelsiz müzik dinletisi ile farkındalık yarattı

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ nün 10-16 Mayıs Engelliler Haftası için hazırlamış olduğu programlar tüm hızıyla devam ediyor. İzmit Belediyesi B Blok önünde engelli dernekleri tarafından açılan stantlar, söyleşiler ve keyifli aktivitelerin yanında son olarak Görme Engelliler Dayanışma Derneği Kocaeli Şubesi ortaklığıyla Görsem Kafe’de müzik dinletisi gerçekleştirildi.

Satranç Turnuvası Yapıldı

Görme Engelliler Dayanışma Derneği Kocaeli Şubesi ve İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü işbirliği ile Görsem Kafe’de düzenlenen etkinlikte görme engelli çocuklardan oluşan koronun müzik dinletisi gerçekleşti. Dinletinin ardından görme engelli bireylerin domino oyunları ve satranç turnuvası yapıldı. GÖRSEM başkanı Dursun Karaman ve İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.