İZMİT BELEDİYESİ VE HODRİ MEYDAN’DAN ANLAMLI ORTAKLIK

10 Şubat 2023
Devrim Bal
Ferhat Uzun
İzmit Belediyesi ve Hodri Meydan’dan anlamlı ortaklık (1)
İzmit Belediyesi ve Hodri Meydan’dan anlamlı ortaklık (3)
İzmit Belediyesi ve Hodri Meydan’dan anlamlı ortaklık (4)
İzmit Belediyesi ve Hodri Meydan’dan anlamlı ortaklık (5)
İzmit Belediyesi ve Hodri Meydan’dan anlamlı ortaklık (6)
Metni Sesli Dinle

4 Tır Daha Deprem Bölgesine Doğru Yola Çıktı

İzmit Belediyesi ve Hodri Meydan Taraftarlar Derneği ortaklığında 4 tır daha deprem bölgesine doğru yola çıktı

İzmit Belediyesinin merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerin ardından başlattığı yardım kampanyası İzmitlilerin yoğun çabalarıyla devam ederken tırlar ihtiyaç olan bölgelere ulaşıyor. Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarlar Derneği de topladıkları yardım malzemelerini İzmit Belediyesi ortaklığıyla afet bölgesine ulaştırıyor.

Bal, “Gücümüz Yettiği Kadar Devam Edeceğiz”

Kocaelisporlulara teşekkür eden İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Devrim Bal, “Yola çıkacak tırlarımızın hazırlanmasına katkı sunan Kocaelispor’umuzun efsane taraftar grubu Hodri Meydan olmak üzere bütün İzmitli gençlere teşekkür ediyoruz. İzmit halkı bu acıyı derinden hissettiğini bir kez daha gösterdi. Halkımız yağmur çamur demeden çalışmalarına devam ediyor, yardım etmeye devam ediyor. Gücümüz yettiği kadar devam edeceğiz” dedi.

Uzun, “4 Tırla Yola Çıkıyoruz”

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Uzun, “Biz Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarlar Derneği olarak ülkemizde büyük bir afet olduğundan dolayı derneğimizde toplamış olduğumuz ihtiyaç malzemelerini tırımıza yükledik. Fatma Başkanımız da bize mazot desteği verdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. 4 tırla yola çıkıyoruz. Acı hepimizin. Yardım eden herkesten Allah razı olsun” şeklinde konuştu.