İZMİT BELEDİYESİ, YALÇIN KILDIRAN’I UNUTMADI

24 Nisan 2022
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi, Kocaelispor’un 1997 yılında kazandığı Türkiye Kupası’nın 25. yıl programına hastalığı edeniyle katılamayan Kocaelispor’un efsane futbolcularından Yalçın Kıldıran adına hazırlanan hediyeleri ulaştırdı

İzmit Belediyesi, 1997 yılında ilk defa kazanılan Türkiye Kupası’nın 25. Yılına özel olarak düzenlediği gecenin ardından, organizasyona rahatsızlığı nedeniyle katılamayan Yalçın Kıldıran’ı unutmadı. İzmit Belediyesi Çınar Ekibi, Yalçın Kıldıran’ın Değirmendere’deki evine giderek etkinliğe özel hazırlanan hediyeleri kendisine teslim etti. Adına özel hazırlanan hediyelerden bir hayli mutlu olan Yalçın Kıldıran, kupanın 25. yılına özel hazırlana dergiyi incelerken geçmişi hatırladı.

“İzmit Belediyesi Önemli Bir Çalışmaya İmza Attı”

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e böyle bir gece düzenlediği ve kendisini unutmayarak hediyelerini gönderdiği için teşekkür eden Yalçın Kıldıran, “Kocaelispor ne kadar büyük bir camia olduğunu o gece ile bir kere daha görmüş oldu. Kocaelispor’un geçmişi çok önemlidir. Herkesin bu geçmişi bilmesini istiyoruz. Kocaelispor arması önemli bir armadır. İzmit Belediyesi bu anlamda önemli bir çalışamaya imza attı. Bu gecede katkıları bulunan herkese teşekkür ederim” dedi.