İZMİT BELEDİYESİ YÖNETİCİLERİ AKMEŞE CUMHURİYET’TE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ, VATANDAŞI DİNLEDİ

1 Ağustos 2022
İzmit Belediyesi yöneticileri Akmeşe Cumhuriyet’te (2)
İzmit Belediyesi yöneticileri Akmeşe Cumhuriyet’te (3)
İzmit Belediyesi yöneticileri Akmeşe Cumhuriyet’te (4)
İzmit Belediyesi yöneticileri Akmeşe Cumhuriyet’te (5)
İzmit Belediyesi yöneticileri Akmeşe Cumhuriyet’te (6)
İzmit Belediyesi yöneticileri Akmeşe Cumhuriyet’te (7)
İzmit Belediyesi yöneticileri Akmeşe Cumhuriyet’te (8)
İzmit Belediyesi yöneticileri Akmeşe Cumhuriyet’te (9)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi başkan yardımcıları ve ilgili müdürler, Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Rahim Varol ile bölgede incelemelerde bulundu

İzmit Belediyesi başkan yardımcıları ve ilgili müdürler, Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Heyete, Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Rahim Varol eşlik etti. İzmit Belediyesi Başkan Yardımcıları Yaşar Kardaş, Emirşah Torun, İzmit Belediyesi Muhtar Hizmet Masası Koordinatörü İsmet Kanık, İzmit Belediyesi CHP Meclis Üyesi Halil İnciel, birim müdürleri mahalle gezileri programı kapsamında Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi’ne ziyarette bulundu.

Çalışmalar Yerinde İncelendi

Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Rahim Varol ve mahalle sakinlerinden gelen talepleri dinleyen heyet yapılacak çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu. İzmit Belediyesi yetkilileri muhtar Varol’a mahallede yapılan ve planlanan çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Birim müdürlerinin de yer aldığı mahalle gezisinde vatandaşlarla da bir araya gelen İzmit Belediyesi yöneticileri, mahalle sakinlerinin taleplerini tek tek dinledi.