İZMİT BELEDİYESİNDEN ALİKAHYA ATATÜRK MAHALLESİ’NE ASFALT SEFERBERLİĞİ

19 Ekim 2022
Burak Güreşen
İzmit Belediyesinden Alikahya Atatürk Mahallesi’ne asfalt seferberliği (1)
İzmit Belediyesinden Alikahya Atatürk Mahallesi’ne asfalt seferberliği (2)
İzmit Belediyesinden Alikahya Atatürk Mahallesi’ne asfalt seferberliği (3)
İzmit Belediyesinden Alikahya Atatürk Mahallesi’ne asfalt seferberliği (4)
İzmit Belediyesinden Alikahya Atatürk Mahallesi’ne asfalt seferberliği (5)
İzmit Belediyesinden Alikahya Atatürk Mahallesi’ne asfalt seferberliği (6)
İzmit Belediyesinden Alikahya Atatürk Mahallesi’ne asfalt seferberliği (7)
İzmit Belediyesinden Alikahya Atatürk Mahallesi’ne asfalt seferberliği (8)
İzmit Belediyesinden Alikahya Atatürk Mahallesi’ne asfalt seferberliği (10)
İzmit Belediyesinden Alikahya Atatürk Mahallesi’ne asfalt seferberliği (11)
Özgür Sarıca
Metni Sesli Dinle

Zamanla deforme olan yollarda üst yapı çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Alikahya Atatürk Mahallesi’nde üç farklı caddede asfalt çalışması gerçekleştiriyor

Kentin dört bir yanında asfalt çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri, Alikahya Atatürk Mahallesi Yunus Emre Caddesi, 19 Mayıs Caddesi ve Turgut Reis Caddesi’nde asfalt kazıma çalışmalarının ardından asfalt serim çalışmalarına başlandı. Asfalt çalışmalarının devam ettiği Alikahya Atatürk Mahallesi’nde çalışmalar kısa sürede tamamlanarak vatandaşların kullanımına sunulacak.

“Her Daim İşbaşındayız”

Asfalt serim çalışlarını yerinde inceleyen İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen, “İzmit Belediyesi olarak üstyapı çalışmalarımıza büyük bir özveriyle devam ediyoruz. Kötü ve bakımsız durumda olan yolları yenileyerek modern hale getiriyoruz. Alikahya Atatürk Mahallesi Yunus Emre Caddesi, 19 Mayıs Caddesi ve Turgut Reis Caddesi’nde toplamda 1200 metre uzunluğundaki arterde 1200 ton asfalt serimi gerçekleştiriyoruz. İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın daha konforlu ve güvenli yollarda seyahat edebilmesi adına çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürüyoruz. İzmit Halkı için her daim işbaşındayız” dedi.

Muhtardan Teşekkür

Alikahya Atatürk Mahalle Muhtarı Özgür Sarıca, “Geçtiğimiz günlerde Ahmet Müfit Bey Caddesi’nin asfalt serim çalışmasının gerçekleştirilmesinin ardından şuanda Alikahya Atatürk Mahallesi Yunus Emre Caddesi, 19 Mayıs Caddesi ve Turgut Reis Caddesi üzerinde bulunan asfalt çalışmalarının başındayız. Yapılan asfalt serim çalışmalardan dolayı İzmit Belediyesine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.