İZMİT BELEDİYESİNDEN DÜNYA RUH SAĞLIĞI GÜNÜ’NDE ANLAMLI ZİYARET

13 Ekim 2022
İzmit Belediyesinden Dünya Ruh Sağlığı Günü’nde anlamlı ziyaret (3)
İzmit Belediyesinden Dünya Ruh Sağlığı Günü’nde anlamlı ziyaret (4)
İzmit Belediyesinden Dünya Ruh Sağlığı Günü’nde anlamlı ziyaret (6)
İzmit Belediyesinden Dünya Ruh Sağlığı Günü’nde anlamlı ziyaret (7)
İzmit Belediyesinden Dünya Ruh Sağlığı Günü’nde anlamlı ziyaret (8)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Yaşama Destek Evi ve Down Cafe’den faydalanan özel gereksinimli bireyler ve aileleri ile birlikte 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü Kapsamında Derince Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti

İzmit Belediyesi özel gereksinimli bireylerle yönelik faaliyetlerine devam ediyor. 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü vesilesiyle İzmit Belediyesi’ne bağlı Yaşama Destek Evi ve Down Cafe’den faydalanan özel gereksinimli bireyler ve aileleri ile birlikte Derince Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’ne ziyarette bulundu.

Türküler Söylendi

Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Kocaeli Başkanı Duygu Obuz eşliğinde önce merkez tanıtıldı ardından da merkezden faydalanan özel gereksinimli bireylerden oluşan koro eşliğinde türküler söylendi. Daha sonra da seramik atölyesinde el sanatları hocası ile birlikte kilden kaseler yapıldı.

Çok Memnun Kaldılar

Programa katılan İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli misafirperverliklerinden dolayı Derince Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’ne teşekkürlerini iletti. Ziyaretten çok memnun kalan Yaşama Destek Evi ve Down Cafe’deki özel gereksinimli bireyler ve aileleri de İzmit Belediyesine teşekkür ettiler.