İZMİT BELEDİYESİNDEN JMO BAŞKANI TIĞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

15 Mart 2022
İzmit Belediyesinden JMO Başkanı Tığ’a hayırlı olsun ziyareti (2)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural ile STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri, Jeofizik Mühendisleri Odası (JMO) Kocaeli Şubesi genel kurulunda yeniden başkan seçilerek güven tazeleyen Mehmet Zeki Tığ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

İzmit’teki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek temaslarını sürdüren İzmit Belediye STK ve Esnaf Masası, JMO Kocaeli Şubesi 12. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden başkan seçilerek güven tazeleyen Mehmet Zeki Tığ’ı ziyaret etti. İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural ile STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri Eray Bodur, Cem Serhat Dayanç, Nurullah Özer ve Birol Sağlam, geçtiğimiz ay yapılan kongrede başkan seçilerek 4. dönemine başlayan Mehmet Zeki Tığ ve yönetimine başarılı bir dönem geçirmeleri temennisinde bulundu.

Başkan Tığ’dan İzmit Belediyesine Teşekkür

Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, JMO Kocaeli Şube Başkanı Mehmet Zeki Tığ’a İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in selamlarını ve tebrik mesajlarını iletti. Mehmet Zeki Tığ da nazik ziyaretleri ve kurumlar arası işbirliğine gösterdikleri önemden dolayı İzmit Belediyesi heyetine teşekkür etti.