İZMİT BELEDİYESİNDEN ÖRNEK ESNAFLARA TEŞEKKÜR

27 Mayıs 2022
İzmit Belediyesinden örnek esnaflara teşekkür (1)
İzmit Belediyesinden örnek esnaflara teşekkür (3)
İzmit Belediyesinden örnek esnaflara teşekkür (4)
İzmit Belediyesinden örnek esnaflara teşekkür (5)
İzmit Belediyesinden örnek esnaflara teşekkür (6)
İzmit Belediyesinden örnek esnaflara teşekkür (7)
İzmit Belediyesinden örnek esnaflara teşekkür (8)
İzmit Belediyesinden örnek esnaflara teşekkür (9)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi, çeşitli sektörlerde hizmet veren işletmelerin sağlık, hijyen ve kaliteli hizmet anlayışıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında bugün 10 işletme sahibine Örnek İş Yeri plaketi verdi

İzmit Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğünce gerçekleştirilen incelemeler sonucunda sağlık, hijyen ve kaliteli hizmet anlayışıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında 30 maddelik kritere uygun olan 10 iş yeri sahibine örnek iş yeri plaketi verildi. 30 maddelik kritere göre inceleme ve tespitlerini gerçekleştiren Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekiplerince bugün 10 kişiyle başlayan belge takdimi Gülümse Kafe’de düzenlenen kahvaltı programında gerçekleşti. Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, incelemelerine ve Örnek İş Yeri Belgesi’ni işletme sahiplerine ulaştırmaya devam edecek.

Örnek Oldukları İçin Teşekkür Ettiler

Örnek iş yeri plaketinin takdim edildiği kahvaltı programına İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri Eray Bodur, Nurullah Özer ve Cem Serhat Dayanç, Ruhsat ve Denetim Müdürü Reyhan Erbayrak katılım sağladı. İzmit Belediyesi yöneticileri, özellikle gıda ve hizmet sektöründe standartlarını daha iyi noktaya taşıyan ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına benimseyen esnaflara teşekkür ederek hediyelerini takdim ettiler. Esnafa verilen ödüller için ruhsat durumu, hijyen kurallarına uyum, malzeme kalitesi, atık yağ sözleşmesi, tuvalet, kabin, tavan-duvar kaplamaları, uyarı levhaları gibi toplamda 30 kriter incelendi.