İZMİT BELEDİYESİNDEN YAŞLILARA SAYGI HAFTASINDA İZMİT’İN ÇINARLARINA ANLAMLI ZİYARET

24 Mart 2023
İzmit Belediyesinden Yaşlılara Saygı Haftasında İzmit’in çınarlarına anlamlı ziyaret (1)
İzmit Belediyesinden Yaşlılara Saygı Haftasında İzmit’in çınarlarına anlamlı ziyaret (2)
İzmit Belediyesinden Yaşlılara Saygı Haftasında İzmit’in çınarlarına anlamlı ziyaret (4)
İzmit Belediyesinden Yaşlılara Saygı Haftasında İzmit’in çınarlarına anlamlı ziyaret (5)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamına Kocaeli Huzurevi’ne ziyarette bulundu

İzmit Belediyesi yöneticileri, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası Kapsamında Kocaeli Huzurevi’ndeki çınarları ziyaret etti. Belediyenin Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından planlanan ziyaret kapsamında Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın, Koordinatörler Ozan Aksu ve Cem Serhat Dayanç huzurevindeki vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Şehrin Çınarlarına Çınar Yaprağı

Kurum Müdürü Belma Anık Aksu’nun da ziyaret edildiği programda huzurevi sakinlerine çiçek hediye edildi. Kentin çınarlarıyla hoş sohbetlerin yapıldığı, anıların paylaşıldığı ziyarette kendilerine İzmit’in sembol hediyesi olan çınar yaprağı taktim edildi.

“Onlar Başımızın Tacı“

Büyüklerimizin başımızın tacı olduğunu belirten Başkan Yardımcısı Yalçın “ Büyüklerimizi ziyaret etmek, onlarla en iyi şekilde ilgilenmek bizim kültürümüzün bir parçasıdır. Büyüklerimizin ellerini öpmek, hayır dualarını almak bizim için çok kıymetli.  Biz de İzmit Belediyesi olarak bu hassasiyetle onların yanında olmaya, özel günlerde onları daha özel hissettirmeye çalışıyoruz. Onların hayır dualarını almak bizim için büyük ödül” ifadelerini kullandı.