İZMİT BELEDİYESİNİN KUPA ZAFERİ ORGANİZASYONU TÜRKİYE’NİN GÜNDEMİNE OTURDU

19 Nisan 2022
İzmit Belediyesinin kupa zaferi organizasyonu Türkiye’nin gündemine oturdu (1)
İzmit Belediyesinin kupa zaferi organizasyonu Türkiye’nin gündemine oturdu (2)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in 1997 yılında kazanılan Türkiye Kupası’nın 25. yıldönümünde Kocaelispor efsanelerini bir araya getirdiği muhteşem organizasyon, başta Fanatik Gazetesi ve Beinsports olmak üzere ulusal spor basınında da geniş yer buldu

İzmit Belediyesi tarafından geçtiğimiz akşam Wellborn Otel’de düzenlenen Kocaelispor’un 1997 yılında ilk kez kazandığı Türkiye Kupası zaferinin 25. yıl dönümü programı ülke genelinde büyük ses getirdi. Kocaelispor efsanelerinin katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonda, Türkiye Kupası zaferinde katkısı olan Kocaelispor efsaneleri hem birbirleriyle hem de Kocaelispor sevdalılarıyla hasret giderdi.

ULUSAL BASINDA GENİŞ YER BULDU

Hatıraların yad edildiği, günün anısına unutulmayacak hediyelerin takdim edildiği gecede Türk futboluna damga vuran Holger Osieck, Dumitru Stingaciu, Misko Mirkovic, Evren Turhan, Ahmet Dursun, Tayfur Havutçu, Bülent Uygun ve Kaan Dobra gibi isimler de hazır bulundu. İzmit Belediyesinin düzenlediği bu büyük organizasyon ulusal spor basınında da geniş yer bulurken, Fanatik Gazetesi ve Beinsports gibi ulusal haber mecralarında yayınlanan haberlerle birlikte Kocaelispor markası bir kez daha Türk spor kamuoyunun gündemine oturdu.