İZMİT BELEDİYESPORLU GÜREŞÇİLER YENİ SEZONU İPLE ÇEKİYOR

18 Ocak 2023
İzmit Belediyesporlu güreşçiler yeni sezonu iple çekiyor (1)
İzmit Belediyesporlu güreşçiler yeni sezonu iple çekiyor (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyespor Kulübü Güreş Takımı, yeni sezon öncesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Katıldığı organizasyonlarda kazandığı madalyalarla kenti başarı ile temsil eden İzmit Belediyespor Kulübü Güreş Takımı, bu başarılarını yeni yılda da sürdürmek adına çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Cephanelik Spor Tesisleri’nde bulunan salonda antrenmanlarını sürdüren ekip, salon dışında da kondisyon ve motivasyon çalışmaları gerçekleştiriyor.

Hazırlıklar Aralıksız Sürüyor

Yeni yılda yapılacak organizasyonlar öncesi yapılan çalışmaları yakından takip eden İzmit Belediyespor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya, bu sezondan da takım olarak umutlu olduklarını dile getirdi. Yeni başarıların geleceğine inandığını belirten Erenkaya, “Yeni sezonda da yeni başarılar kazanacağımıza inanıyorum. Genç sporculara da kapılarımız her zamanki gibi açık olmaya devam edecek” dedi.

Erenkaya, “Bu Kentin Gençlerine İnanıyoruz”

İzmit Belediyespor Kulübü olarak bu kentin gençlerine inandıklarının altını çizen Başkan Erenkaya, “Bu kentin potansiyelinin farkındayız. Bizim görevimiz bu potansiyeli değerlendirmek ve gençlerimize sahip çıkmaktır. Bütün gayemiz gençlerimize bir şeyler kazandırabilmek. Bizlere bu yolda desteklerini her daim hissettiren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e ve Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa’ya katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.