İZMİT ÇARŞISI İYİLİK ŞENLİĞİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

24 Haziran 2022
İzmit Çarşısı İyilik Şenliği için geri sayım başladı (3)
İzmit Çarşısı İyilik Şenliği için geri sayım başladı (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünün faaliyet alanlarından doğa ve insan dostu İzmit Çarşısı, bu yıl 2’ncisi düzenlenecek İyilik Şenliği için hazırlıklara başladı

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren İzmit Çarşısı, kadınların ürettikleri ürünlerini satma ve aile ekonomilerine katkı sağlamasına destek oluyor. Geçtiğimiz yıl İzmit Çarşısı üreticilerinin el emeği ürünlerini vatandaşla buluşturduğu İyilik Şenliği’ni geleneksel hale getiren İzmit Belediyesi bu yıl da üreticileri 2’nci İyilik Şenliği’nde buluşturacak.

2-3 Temmuz’da Cumhuriyet Parkı’nda

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve Good4Trust Kurucu ve Kışkırtıcısı Dr. Uygar Özesmi’nin katılımıyla gerçekleşecek İyilik Şenliği, 2-3 Temmuz tarihlerinde Cumhuriyet Parkı’nda düzenlenecek. Bu kapsamda gerçekleştirilecek olan şenlikte gıdadan el emeği ürünlere kadar birçok kategoride ürün yer alacak.

Girişimci Kadınlar El Emeklerini Sergileceyecek

Çevreye ve insana saygılı üretim yapmak isteyen üreticileri bünyesine katarak her geçen büyüyen İzmit Çarşısı, iyilik dolu bir ekonomik sistem yaratmak için çalışıyor. Şimdi de, bunu tüm şehre bir şenlik ile duyurmak için hazırlanıyor. Şenlikte yine geçen seneki gibi girişimci kadınların çoğunlukta olduğu İzmit Çarşısı üreticilerinin rengârenk stantları yer alacak.