İZMİT ÇARŞISI PROJESİ MERKEZEFENDİ BELEDİYESİNE ÖRNEK OLDU

8 Kasım 2022
Izmit Çarsisi projesi Merkezefendi Belediyesine örnek oldu (2)
Izmit Çarsisi projesi Merkezefendi Belediyesine örnek oldu (2)
Izmit Çarsisi projesi Merkezefendi Belediyesine örnek oldu (3)
Izmit Çarsisi projesi Merkezefendi Belediyesine örnek oldu (4)
Izmit Çarsisi projesi Merkezefendi Belediyesine örnek oldu (6)
Izmit Çarsisi projesi Merkezefendi Belediyesine örnek oldu
Metni Sesli Dinle

Merkez Çarşısı Artık Dijital Platformda

İzmit Belediyesi öncülüğünde başarı ile yürütülen ‘İzmit Çarşısı’ projesi, Denizli Merkezefendi Belediyesi’ne örnek oldu. ‘Merkez Çarşısı’ adı ile dijital dünyaya açılan projenin lansmanına Başkan Hürriyet de katıldı.

İzmit Belediyesi tarafından yerel ekonomiyi kalkındırma, esnafı, kadın üreticileri ve girişimcileri güçlendirme hedefiyle İzmit Çarşısı adı ile hayata geçirilen e-ticaret platformu son olarak Denizli Merkezefendi Belediyesi ‘Merkez Çarşısı’ ile dijital dünyaya açıldı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in de katıldığı lansmanda Merkezefendi Belediyesi ve Good4Trust işbirliğinde kurulan e-ticaret platformu Merkez Çarşısı, kamuoyuna tanıtıldı.

Başkan Hürriyet sosyal medya hesabından Merkez Çarşısı ile ilgili şu ifadeleri kullandı, “Girişimci kadınların çalışma hayatına katılmasını ve daha aktif rol almasını sağlamak amacıyla yerel ekonomiyi kalkındırma, esnafı, kadın üreticileri ve girişimcileri güçlendirme hedefiyle İzmit Çarşısı e-ticaret platformu şimdi de Denizli Merkezefendi Belediyesi ‘Merkez Çarşısı’ ile dijital dünyaya açıldı. Merkez Çarşısı’nın Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a, değerli ekibine Merkezefendi’ye, Denizli’ye ve bütün kadın girişimcilerimize hayırlı olmasını diliyorum”