İZMİT ÇARŞISI ÜRETİCİLERİ, EĞİTİMLERLE MARKALARINI GELİŞTİRİYOR

5 Eylül 2022
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü faaliyetlerinden olan, doğa ve insan dostu İzmit Çarşısı’nın üreticileri düzenli olarak gerçekleşen eğitimlere katılarak markalarını geliştirmeye devam ediyor

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Good4Trust işbirliği ile hayata geçirilen ve her geçen gün daha da büyüyen İzmit Çarşısı’nın üreticileri düzenli olarak katıldıkları eğitimlerle markalarını geliştiriyor. Son olarak zoom üzerinden yapılan buluşmada üreticilere Meka Eğitim ve Danışmanlık kurucusu Merve Kayaokay tarafından ‘Yönetişim ve Ekip İçi İletişim Eğitimi’ verildi.

Üreticilerin Soruları Yanıtlandı

Eğitimde öncelikle ‘başkalarıyla birlikte iş görmek’ anlamı taşıyan yönetişim konusunda aktarım yapıldı. Ardından çeşitli anahtar çalışma örnekleriyle ekip içi iletişim üzerine konuşuldu. Geri bildirim alma ve verme konusunda da aktarım yapan Merve Kayaokay, üreticilerden gelen soruları yanıtlayarak eğitimi sonlandırdı.

İzmit Çarşısı Ailesine Nasıl Katılabilirim?

Kocaelili bir işletme sahibiyseniz veya İzmit’te yaşayan bir üretici iseniz, İzmit Çarşısı’nda yer alarak ekolojik ve sosyal açıdan adil olmaya niyetli üreticilerle dayanışma içerisinde ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. İzmit Çarşısı’nda üretici olmak için izmit.carsisi@good4trust.org adresine e-posta atabilir veya 0850 885 08 62 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde bilgi alabilirsiniz. izmitcarsisi.org adresindeki ürünleri satın alarak ve çevrenize duyurarak yerel ekonominin kalkınmasına destek olabilirsiniz.