İZMİT’İN HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ 2022’DE 100 BİNDEN FAZLA VATANDAŞA DOKUNDU

5 Ocak 2023
İzmit’in Halkla İlişkiler Müdürlüğü 2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundu (1)
İzmit’in Halkla İlişkiler Müdürlüğü 2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundu (1)
İzmit’in Halkla İlişkiler Müdürlüğü 2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundu (2)
İzmit’in Halkla İlişkiler Müdürlüğü 2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundu (2)
İzmit’in Halkla İlişkiler Müdürlüğü 2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundu (3)
İzmit’in Halkla İlişkiler Müdürlüğü 2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundu (3)
İzmit’in Halkla İlişkiler Müdürlüğü 2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundu (4)
İzmit’in Halkla İlişkiler Müdürlüğü 2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundu (5)
İzmit’in Halkla İlişkiler Müdürlüğü 2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundu (6)
İzmit’in Halkla İlişkiler Müdürlüğü 2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundu (7)
İzmit’in Halkla İlişkiler Müdürlüğü 2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundu (8)
Metni Sesli Dinle

Kaliteli hizmet anlayışıyla vatandaşların istek ve önerilerine hızlı şekilde cevap veren İzmit Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 2022 yılında da her alanda vatandaşın yanında olmayı sürdürdü

İzmitli vatandaşların her koşulda belediyeye kolayca ulaşabilmesi için kurulan iletişim kanalları ile alınan talepleri müdürlüklere ileten İzmit Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü,  gerekli takip ve koordinasyon sayesinde işlem süresini kısaltarak vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor

94 Bin 646 Öneri Müdürlüklere İletildi

Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından 2022 yılı içerisinde gerek çağrı merkezi, Whatsap İhbar Hattı, CİMER, Bilgi Edinme, Açık Kapı, 153;  gerekse de vatandaşlardan alınan 94 bin 646 istek ve öneriler ilgili müdürlüklere ulaştırılıp, sonuçlanana kadar gerekli olan koordinasyon sağlandı.

Halkın Gönlüne Girmeyi Başardı

Ayrıca Halkla İlişkiler Müdürlüğüne gelen binlerce vatandaşa bilgilendirme yapıldı. Böylelikle temas edilen vatandaş sayısı 100 bini aştı. Alınan tüm taleplere yapılan geri aramalar ve anket çalışmalarıyla vatandaşların memnuniyetlerini tespit eden İzmit Belediyesi, yüzde 84,81’lik başarı oranıyla halkın gönlüne girmeyi başardı.

Ziyaret ve Etkinler Yeniden Anlam Kazandı

Rutin çalışmaların yanı sıra ülkemiz için önem arz eden özel günlerde gerçekleştirmiş olduğu ziyaret ve etkinliklerle farkındalık yaratan Halkla İlişkiler Müdürlüğü kurumlar arası ilişkilerin önemine de dikkat çekti.

Şehit Yakınları ve Gazilere Minnet Ziyaretleri

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canını feda etmiş şehit yakınlarına ve gazilere ziyaret gerçekleştiren İzmit Belediyesi yaptığı ziyaretlerle her zaman onların yanlarında olduğunu belirterek duyulan minnet duyguları kendilerine iletti.

Binlerce Vatandaşın Sınav Heyecanına Da Ortak Oldu

Halkla İlişkiler Müdürlüğü LGS, YKS, KPSS sınavlarında giren vatandaşlarımız için okul önlerinde stantlar kurarak gençlere ikramlarda bulundu. Ayrıca öğrencilere başarı dileklerini ileten İzmit Belediyesi çalışanları binlerce vatandaşın heyecanlarına ortak oldu.

İlk Ders Zili Birlikte Çalındı

İzmit Belediyesi,  2022-2023 Eğitim öğretim yılının ilk zilini köy okulundaki öğrencilerle birlikte çaldı.  Hakkaniye Okulunda öğrenciler için hazırlanan sürprizler ve özel hediyelerle onlara güzel bir başlangıç yaşatan Halkla İlişkiler Müdürlüğü öğretmen ve okul yönetimlerinin her zaman yanlarında olduğunun mesajını verdi.

Balonlar Lösemili Çocuklar İçin Uçuruldu

“İyi günde kötü günde her zaman yanınızdayız” diyerek KOÜ hastanesinde lösemi tedavisi gören çocuklar için hastane bahçesinde sürpriz bir program hazırlayan İzmit Belediyesi, sürpriz hediyeler ve çizgi karakterlerle çocuklara unutamayacakları bir gün yaşattı. Çocukların ve ailelerinin dileklerini uçan balonlarla gökyüzüne gönderdi.

Mezarlıklar Çiçeklendi, Dualar Okundu

‘Manevi değerlerimizi yaşatmalı, genç nesillerimize de örnek olmalıyız’  diyen İzmit Belediyesi mezarlıklarda cüz ve çiçek dağıttı. Vatandaşların acılarını paylaşan İzmit Belediyesi vatandaşlarla birlikte tüm hayatını kaybetmiş insanlarımıza dua etti.

Kan İhtiyacı Olan Vatandaşlara Destek Sağlandı

İzmit Belediyesi tarafından kurulan kan bilgi bankası sistemi ile 223 kan ihtiyacı olan vatandaşımız için SMS desteği sağlanarak,   zor günlerinde vatandaşlara destekte bulunuldu.