İZMİTLİ ÇOCUKLAR YARIN 3. KARNE ŞENLİĞİNDE BULUŞUYOR!

30 Ocak 2023
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesinin çocukların yarıyıl tatilini eğlenceli bir şekilde geçirmesi adına gerçekleştireceği 3. Karne Şenliği’nde Uygur Çocuk Tiyatrosu’ndan ‘Kurbağa Prens’ adlı müzikli danslı tiyatro oyunu İzmitli miniklerle buluşacak

İzmit Belediyesi çocukların yarıyıl tatilini en iyi şekilde değerlendirmesi adına bu yıl da 3. Karne Şenliği etkinliğini düzenliyor. Etkinlik kapsamında miniklere harika bir yarıyıl hediye olarak tiyatro gösterisi sergilenecek.

Ücretsiz Gerçekleşecek

Uygur Çocuk tiyatrosu ‘Kurbağa Prens’ adlı müzikli danslı tiyatro oyunuyla 31 Ocak Salı günü (Yarın) saat 14.00’te Kocaeli Kongre Merkezinde minikler için sahne alacak. İzmit Belediyesi 4 yaş ve üzeri çocukların katılacağı ücretsiz etkinliğe bütün çocukları davet etti.

Kurbağa Prens Hakkında

Bir varmış, bir yokmuş diye baslar tüm masallar ve nihayetinde sonsuza dek mutlu yaşar masallardaki kahramanlar. Ama biz genelde arada olup biteni pek düşünmeyiz. Ne yaparlar da sonsuza dek mutlu olmayı başarır bu kahramanlar? Dostluk, sevgi, dürüstlük nedir, mutlu olma yolunda ne derece önemlidir? Kurbağa Prens ve arkadaşları tam da bu sorular üzerinde şarkılarla danslarla zıplayıp duracaklar ve cevabı bulana dek durmayacaklar.