KATLEDİLEN MÜZİSYEN ONUR ŞEN İZMİT’TE ŞARKILARLA ANILDI

10 Ekim 2022
Katledilen Müzisyen Onur Şen İzmit’te şarkılarla anıldı (1)
Metni Sesli Dinle

Geçtiğimiz günlerde çalıştığı mekanda istekte bulunulan şarkıyı bilmediği gerekçesiyle öldürülen müzisyen Onur Şen İzmit’te gerçekleştirilen Serhan Asker ile Görkemli Hatıralar programında Moğollar grubu tarafından seslendirilen şarkılarla anıldı

Halk TV ekranlarında yayınlanan “Serhan Asker ile Görkemli Hatıralar” programının adresi bu hafta İzmit oldu. Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) Terasında gerçekleştirilen programda geçtiğimiz günlerde Ankara’da 3 kişi tarafından istek parça nedeniyle çıkan tartışma sonrası öldürülen müzisyen Onur Şen unutulmadı. Moğollar Onur Şen anısına şarkılar söyledi.

“Oturup Ağladım”

Yaşanan bu acı olayla ilgili konuşan Cahit Berkay, “Her şeyden önce akıl almaz bir olay. 55 yıllık müzisyenim her şarkıyı bilmek zorunda değilim, istekleri yerine getirmedi diye hunharca katlediyorlar. Haberi duyduğum zaman gerçekten inanamadım. Hepimiz çok üzgünüz. Onur kardeşimin mekanı cennet olsun. O çocuğuyla olan fotoğrafını falan görünce oturup ağladım” dedi.

“Mekanı Cennet Olsun”

Onur Şen için söyledikleri şarkılardan sonra konuşan Emrah Karaca , “Hala inanamıyorum böyle bir olayın gerçek olabileceğine. Maalesef geride kalanlara sabır dilemekten başka elimizden bir şey gelmiyor. Bu olayın takipçisi olmamız gerekiyor ve adaletin gerçekten tecelli etmesini ummaktan başka, bunun için elimizden gelen her şeyi yapmaktan başka çaremiz yok. Mekanı Cennet olsun” diye konuştu.