KENTİN YENİ EĞİTİM MARKASI ÇINAR AKADEMİ’DE GÖREV YAPACAK ÖĞRETMENLER İŞ BAŞI YAPTI

10 Ağustos 2022
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesinin eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla hizmete sunduğu ücretsiz kurs merkezi Çınar Akademi’de 2022-2023 Eğitim-Öğretim döneminde görev yapacak olan öğretmenler işbaşı yaptı

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla hayata geçirilen önemli projelerden biri olan Çınar Akademi’de görev yapacak öğretmenler çalışmalarına başladı. 8 branşta toplam 14 öğretmen kentin yeni eğitim markası olan Çınar Akademi’de öğrencilerini bekliyor.

Heyecanla Öğrencilerini Bekliyorlar

Çınar Akademi’de görev yapacak olan öğretmenler tanışma toplantısı ile göreve başladılar. Göreve başlayan öğretmenler ilk günde toplantı ve fikir alışverişi yaptılar. Önümüzdeki pazartesi günü (12 Ağustos) 12. Sınıf öğrencilerinin katılımıyla ders başı yapacak olan Çınar Akademi öğretmenleri yeni eğitim-öğretim yılı için büyük bir heyecanla öğrencilerini bekliyorlar.

Bilgi Alabilirler

Ücretsiz kurs desteği almak isteyen öğrenciler Mehmet Ali Paşa Mahallesi, Demokrasi Bulvarı 71/1 adresinde bulunan Çınar Akademi Kurs Merkezine giderek bilgi sahibi olabilirler.