LEYLA HANIM FİLMİNİN OYUNCULARI PAYLAŞIMLARIYLA MERAK UYANDIRIYOR

31 Mart 2022
Leyla Hanım filminin oyuncuları paylaşımlarıyla merak uyandırıyor (1)
Leyla Hanım filminin oyuncuları paylaşımlarıyla merak uyandırıyor (2)
Leyla Hanım filminin oyuncuları paylaşımlarıyla merak uyandırıyor (3)
Leyla Hanım filminin oyuncuları paylaşımlarıyla merak uyandırıyor (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi yapımcılığında hayata geçirilecek olan ‘Leyla Hanım’  belgesel filminin çekimleri tüm hızıyla devam ederken, projede yer alan oyuncuların setten paylaştığı görüntüler sosyal medyada merak uyandırıyor

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet öncülüğüyle hayata geçirilecek olan Türkiye’nin tek dereceli seçim sistemiyle seçilen ilk kadın belediye başkanı Leyla Atakan’ın hayatını konu alan ‘Leyla Hanım’ belgesel filminde çekimler tüm hızıyla sürüyor. Belgesel filmde rol alan olan oyuncular, sosyal medya hesaplarından yaptıkları kamera arkası paylaşımlarıyla da takipçilerinden büyük beğeni topluyorlar.

Büyük İlgi Görüyor

Merakla beklenen filmde dönemin belediye başkan vekili ve meclis üyesi İsmail Kolaylı’yı canlandıran Anıl Taşezen, “Bir İsmail Kolaylı kolay olunmuyor tabi” notuyla bir paylaşım yaparken Feridun Özbay’ı canlandıran Devrim Nas ise İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in set ziyareti sırasında çekilen fotoğrafını paylaştı. Leyla Atakan’ı canlandıran başrol oyuncusu Özge Borak da yine setten görselleri sosyal medya hesabından sık sık takipçileriyle paylaşıyor.