MİNİK ELİF HERKESİ DUYGULANDIRDI

11 Şubat 2023
Minik Elif ve İzmit Belediyesi Başkan Vekili Çetin Sarıca birlikte görülüyor
Minik Elif'in duygulandıran notu
Metni Sesli Dinle

“Deprem Çocuklarından, Deprem Çocuklarına”

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki depremlerin ardından İzmit Belediyesi ve İzmit halkı yardım için seferber oldu. Bu seferlik sırasında Minik Elif’in depremzede kardeşleri için getirdiği oyuncak ve notu herkesi duygulandırdı

İzmit Belediyesi merkez üstü Kahramanmaraş olan ve 10 ilimizi etkileyen büyük deprem felaketlerinin ardından yardım ve destek çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yunus Emre Kültür Merkezi’nde depremzedeler için 7’den 70’e herkes elinden geldiğince yardım ederken, toplanan yardımlar sırasında Minik Elif Beren Başhekim’in yolladığı oyuncak ve üzerine iliştirdiği not herkesi duygulandırdı.

“Deprem Çocuklarından, Deprem Çocuklarına”

Kendisi küçük, yüreği büyük yardımseverlerden biri olan Minik Elif Beren Başhekim, depremzedeler için toplanan yardım noktasına gelerek en sevdiği oyuncağını deprem bölgesindeki kardeşlerine yolladı. Minik Elif Beren Başhekim yolladığı oyuncağın üzerine iliştirdiği duygu dolu notunda, “İzmit’ten Elif Beren. İnşallah bu oyuncakla mutlu olursunuz. Sizi seviyoruz. Allah yardımcınız olsun. Deprem çocuklarından, deprem çocuklarına. Sizi en iyi biz anlarız” diye yazdı. İzmit Belediye Başkan Vekili Çetin Sarıca da minik Elif Beren’e bu duygulandıran yardımı için teşekkür etti.