MUHTARLARDAN İZMİT BELEDİYESİNE KARLA MÜCADELE TEŞEKKÜRÜ

13 Mart 2022
Akmeşe Cumhuriyet Mah. Muh. Rahim Varol Paylaşım
AKMEŞE CUMHURİYET MAHALLESİ 1
AKMEŞE CUMHURİYET MAHALLESİ 2
Bekirdere Mahallesi (1)
Bekirdere Mahallesi (2)
Hacıhızır Mah Muh. Lütfi Bodur Paylaşım
HACIHIZIR MAHALLESİ 1
HACIHIZIR MAHALLESİ 2
ŞİRİNTEPE MAHALLESİ 1
ŞİRİNTEPE MAHALLESİ 2
ŞİRİNTEPE MAHALLESİ 3
Terzibayırı Mahallesi
Topçular Mahallesi
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi önceki gün başlayan yoğun kar yağışı üzerine teyakkuz halinde çalışmaya devam ediyor. Ekiplerin çalışmalarını izleyen mahalle muhtarları yolları açık tutmak için verilen mücadeleyi örnek göstererek İzmit Belediyesini teşekkür yağmuruna tuttu

Önceki gün başlayan kar yağışına karşı hızla müdahale eden İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü karla mücadele ekipleri yoğun çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmaları takip eden mahalle muhtarları da teşekkürlerini iletiyor. Mahallesinde yapılan çalışmalar sonrası telefonla teşekkür eden Terzibayırı Mahallesi Muhtarı Cengiz Kurtuluş, ekiplerin sahadaki çalışmaları için teşekkürlerini iletti.

Muhtar Önen’den Teşekkür

Yine mahallesindeki çalışmalar üzerine teşekkür eden Bekirdere Muhtarı Cihat Önen, mahallesinde yapılan çalışmalar ve son durum üzerine Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen’le bilgi alışverişinde bulundu. Yapılan çalışmalarla mahallesinde sıkıntı yaşanmadığını belirten Muhtar Önen, Başkan Hürriyet ve İzmit Belediyesi karla mücadele ekiplerine Bekirdere halkı adına teşekkür etti.

Bodur: Yollarımız Açık

Hacıhızır Mahalle Muhtarı Lütfi Bodur da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, mahallesinde tüm yolların açık olduğunu söyledi. Başkan Hürriyet ve İzmit Belediyesinin tüm çalışanlarına teşekkür eden Muhtar Bodur, “Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanları yollarımızı açtı. Ana yolumuz Korniş Caddesi açık. Merdivenler, cami önleri ve ara sokaklarda da küreme çalışmaları tamamlandı. Yollarımız açık” ifadelerini kullandı.

Topçular’dan Teşekkür

Topçular Mahalle Muhtarı Nazhanım Yazar da, gece gündüz sürdürülen çalışmalar nedeniyle İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve belediye çalışanlarına teşekkür etti. İlk günden itibaren canla başla çalışan karla mücadele ekiplerine teşekkür eden Yazar, İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen’i arayarak ilk günden itibaren verilen mücadele ve yolların açık olması nedeniyle teşekkür etti.

Akmeşe’den De Teşekkür Var

Kentin tüm bölgelerinde tam bir teyakkuz halinde çalışan İzmit Belediyesine, kırsal mahallelerden de teşekkür geliyor. Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Rahim Varol da önceki akşam sosyal medyadan paylaşım yaparak, “An itibariyle izmit Akmeşe ve Süleymaniye yolu trafiğe açılıyor. İzmit Belediyesine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Nilgün Düzen: İzmit Belediyesi Tüm Ekibiyle Sahada

Şirintepe Mahalle Muhtarı Nilgün Düzen de, İzmit Belediyesinin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek sosyal medyadan Başkan Hürriyet ve karla mücadele ekibine teşekkür etti. Düzen paylaşımında, “İzmit Belediyemiz karla mücadelede tüm ekibiyle sahada. Yolları açık tutmaya çalışıyor. Öncelik ana arteller. Her zaman olduğu gibi acil durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sabah hastaneye gidecek olan ailemizin yolunu açarak başladık. Sağlık önceliğimizdir. İzmit Belediye Başkanımız Sayın Fatma Kaplan Hürriyet’e, Temizlik İşleri Müdürümüz Cemal Derya, amirimiz Mehmet Usta’ya, Fen İşleri Müdürümüz Burak Güreşen, sahada çalışan tüm işçi arkadaşlara mahallemiz adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.