PERŞEMBE SİNEMALARI İLE İZMİT’TE NEŞELİ GÜNLER

5 Ağustos 2022
Persembe Sinemalari ile IZMITTE NESELI GÜNLER (1)
Persembe Sinemalari ile IZMITTE NESELI GÜNLER (2)
Persembe Sinemalari ile IZMITTE NESELI GÜNLER (3)
Persembe Sinemalari ile IZMITTE NESELI GÜNLER (5)
Persembe Sinemalari ile IZMITTE NESELI GÜNLER (6)
Persembe Sinemalari ile IZMITTE NESELI GÜNLER (7)
Persembe Sinemalari ile IZMITTE NESELI GÜNLER (8)
Persembe Sinemalari ile IZMITTE NESELI GÜNLER (9)
Persembe Sinemalari ile IZMITTE NESELI GÜNLER (10)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organize ettiği İzmit Unutmaz programları kapsamında Gülümse Kafe’de hayata geçirilen Perşembe Sinemaları etkinliği, perdelerini Neşeli Günler filmi ile açtı

Vatandaşların sosyalleşmesi ve hayatın stresinden uzaklaşarak mutlu olmaları adına farklı etkinlikleri hayata geçiren İzmit Belediyesi, yaz akşamlarına renk katacak Perşembe Sinemaları etkinliğinin ilkini dün akşam gerçekleştirdi. İzmit Unutmaz programları kapsamında Gülümse Kafe’de oluşturulan açık hava sinema alanında gerçekleştirilen etkinlikte, Yeşilçam’ın unutulmaz klasiklerinden Neşeli Günler filmi yayınlandı.

Filmler Anketle Belirlenecek

Başrollerinde usta oyuncular Münir Özkul ve Adile Naşit’in yer aldığı Neşeli Günler filmine İzmitliler yoğun ilgi gösterirken, Gülümse Kafe’ye gelen 7’den 70’e herkes filmi severek izledi. Keyifli bir akşama geride bırakan İzmitliler, etkinlik için İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti. Perdelerini Neşeli Günler filmi ile açan İzmit Unutmaz Perşembe Sinemaları etkinliği 11, 18, 25 Ağustos ve 1 Eylül Perşembe tarihlerinde Gülümse Kafe’de devam edecek. İzmitliler, yapılacak anket ile belirlenecek filmleri açık havada izleme şansı bulacak.