SERHAN ASKER EV SAHİPLİĞİ İÇİN KYÖD YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR ETTİ

9 Ekim 2022
Serhan Asker ev sahipliği için KYÖD yönetimine teşekkür etti (1)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in katıldığı ve Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) tesislerinin terasında canlı olarak yayınlanan ‘Serhan Asker ile Görkemli Hatıralar’ programında kentimizin en köklü sivil toplum kuruluşlarından birisi olan KYÖD de unutulmadı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet bugün saat 10.00 (KYÖD) Teras Alanında gerçekleştirilen canlı yayında konuşmacı oldu. Halk TV’de canlı yayınlanan ve Serhan Asker’in sunuculuğunda gerçekleştirilen programa çok sayıda vatandaş da katıldı. 3 saatlik yayının ardından Serhan Asker KYÖD Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Saral ve yönetimine teşekkür etti.

KYÖD Dergisi Hediye Edildi

İzmit’in en köklü sivil toplum kuruluşlarından birisi olan ve 75 yıllık tarihe sahip KYÖD önemli günlerinden birini yaşadı. KYÖD Başkanı Uğur Saral ve yönetim kurulu üyeleri konukları oldukça iyi bir şekilde ağırlarken Başkan Saral, Serhan Asker’e KYÖD Dergisini hediye ederek, dergi hakkında bilgi verdi. Asker de KYÖD dergisini inceleyeceğini ifade ederek ev sahipliğinden dolayı KYÖD yönetimine memnuniyetlerini ifade etti.