TÜRSAB’TAN BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

14 Haziran 2023
TÜRSAB’tan Başkan Hürriyet’e teşekkür (1)
TÜRSAB’tan Başkan Hürriyet’e teşekkür (3)
TÜRSAB’tan Başkan Hürriyet’e teşekkür (4)
Metni Sesli Dinle

TÜRSAB, Kültür Keşifleri programına katılarak İzmit’in tarihini anlatan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e paylaştığı değerli bilgiler dolayısıyla teşekkür etti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet geçtiğimiz günlerde TÜRSAB Kültür Turizmi İhtisas Başkanı N. İlham Seyyale ve Özgür Ildır Öksüz’ün sunumuyla yayınlanan ‘Kültür Keşifleri’ programına konuk olmuş ve İzmit’in 3 bin yıllık tarihinden söz etmişti. Başkan Hürriyet, programın ardından Başkan Yardımcısı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve TÜRSAB komisyonu ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

“Değerli Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz”

TÜRSAB kendi web sitesinden Başkan Hürriyet’e teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi: TÜRSAB TV’de yayınlanan ‘Kültür Keşifleri’ programımıza konuk olan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, programın ardından Başkan Yardımcımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve TÜRSAB komisyonu ile bir araya geldi. Görüşmede bölgenin turizm zenginlikleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e programımıza katıldığı ve paylaştığı değerli bilgiler için teşekkür ederiz.